recenze Alexandria - Recenze cestovních kanceláří

recenze Alexandria

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
admin
Administrátor webu
Příspěvky: 42
Registrován: 29 říj 2017 22:09

Alexandria

Příspěvek od admin » 16 led 2013 07:55

Cestovní kancelář Alexandria, spol. s r. o. patří do skupiny Alexandria Group, a. s. Mezi jejich velké úspěchy patří i vlastní klubové hotely v Bulharsku.

Anna

Příspěvek od Anna » 04 črc 2013 04:51

My byli s CK Alexandria loni v Italii a stacilo nam. Hlavne delegatka byla tragicka a celkove to neodpovidalo popisu CK. Letos jsme jeli sami do Kalabrie (odkud zrovna pisu) a je to proste PARADA :) Vrele doporucujeme. Pujcili jsm esi auto a preli Kalabrii skoro celou, chystame se na Sicilii. Ubytovani jsme v soukromi, ceny jsou naprosto skvele. Takze s CK sem uz nikdy vic a kdyby prece tak ne s touto.

lenka v.

Příspěvek od lenka v. » 05 črc 2013 19:25

Před týdnem jsme se vrátili z bulharska Primorsko byli jsme v hotelu Jeravi alexandra club a jsme nesmírně spokojeni! Všude čisto každý den uklizeli bydleli jsme v depandance byl tam klid a klimatizace která tam nebyla není ani potřeba.máme malou holčičku a ta se vyžívala na hotelovém hřišti.animační programy jsou také fajn malá si dovezla diplom za plavání a to ji jsou 4 roky.jídlo bylo rozmanité chutné všeho jsme měli dostatek. Lidé tam jsou milí snaží se mluvit cesky. Celkove tuto dovolenou shledávám výbornou a určitě s ck alexandra vyrazíme i příští rok!

marie

Příspěvek od marie » 30 črc 2013 05:25

Loni v říjnu jsem cestovala s ck.Alexandria na Kypr. Jelikož je pro mne výhled na moře téměř půlka dovolené, zaplatila jsem si příplatek za 2 osoby téměř 5.000,- Při ubytování v hotelu Chrystalla jsem ale koukala do korun stromů a na zdi protilehlých domů. Reklamace u delegáta byla bezvýsledná. Sdělil mi, že mám pokoj na přímořskou stranu , což je podle něj stejné jako výhled na moře. Po návratu jsem se obrátila se stížností na Ck Alexandria a dostalo se mi stejné odpovědi.Pokoj byl na přímořské straně a to, že moře se akorát dalo tušit ,hodnotila cestovka, že se to tak stává. Rozhodla jsem se obrátit se stížností na Českou obchodní inspekci a Sdružení na ochranu spotřebitelů. Tento záměr jsem oznámila Ck Alexandria a obratem mi byly vráceny peníze. S CK Alexandria už nikdy cestova nebudu a všem podváděným klientům radím. Nevzdávejte se. Zkouší, co všechno vydržíme
Marie

Míša

Příspěvek od Míša » 20 srp 2013 06:01

S CK Alexandria jsme letos cestovali již podruhé. Poprvé jsme byli v Bulharsku, letos v Řecku. Se službami delegátů jsme byli pokaždé 100% spokojeni. Hned při příletu na letiště jsme obdrželi dokument, kde byli veškeré potřebné údaje o delegátovi – jméno a hlavně kontakt. Dále pak termín a čas první schůzky v hotelu. Vše fungovalo bez problémů. Delegátky byli nesmírně ochotné. Cokoli jsme potřebovali, ochotně a rychle zařídili. Bylo moc fajn vědět, že máte někoho spolehlivého a šikovného za zády. Víme, že díky těmto zkušenostem, budeme vždy volit tuto CK. Díky.

Markéta

Příspěvek od Markéta » 22 srp 2013 03:05

Letos jsme byli s Alexandrií poprvé – v Bulharsku, a nebáli bychom se s ní cestovat znovu. Celkově jsme byli velice spokojeni. Měli jsme ranní let, takže jsme se obávali, že nás v hotelu ubytují až po 14.hodině (o těchto zvyklostech nás CK regulérně informovala), což by znamenalo v našem případě asi 5 hodin čekání – měli jsme s sebou dvouletého syna. Ale asi jsme měli štěstí a byly prostě volné pokoje, nebo se přimluvila delegátka Alexandrie, nevím, ale nakonec jsme vůbec čekat nemuseli a měli jsme pokoj k dispozici hned. Delegátka, sl. Popova, místní, ale hovořící plynně česky, byla příjemná, ochotná, milá. Na všechny dohodnuté schůzky přišla a o všem nás informovala. Hotel i jeho úroveň, vzdálenost od moře a od centra letoviska naprosto odpovídala všem informacím od CK. O všech službách, které byly a ev. také nebyly v ceně zájezdu zahrnuty, nás taktéž CK informovala, takže žádný „kostlivec ve skříni“ se nekonal. Dovolenou jsme si moc užili, možná bychom si příště vybrali trošku zajímavější zemi než Bulharsko, ale to už je o nás a ne o CK :) A ještě jedna věc: když jsme se rozhodovali o cestovce, narazila jsem na tuto stránku a upřímně se vyděsila po tom, co jsem viděla tolik negativních informací (viz. výše) a opravdu jsem pochybovala, zda s Alexandrií cestovat. V našem případě by ale byla opravdu škoda, kdybychom se nechali vystrašit :)

Jarka

Příspěvek od Jarka » 16 říj 2013 18:35

Vrátili jsme se ze zájezdu do Turecka – Side, hotel Altinkum bungalovy. Jedinou skvrnou na pobytu u moře byly služby CK Alexandria. Nejprve náhradní delegát, který nás mylně informoval o nástupu do autobusu (někomu řekl č. 1 a jiným č. 7 ). Jelikož s námi nejel, tak jsme se nemohli domluvit s řidičem, který nevěděl, kde je hotel Altinkum. Další problém byl na recepci, jazyková bariéra. Druhý den přišel delegát, ptal se, zda jsme všichni ubytováni. Velice pospíchal. Nabídl placené výlety, ale o místní destinaci neřekl nic. Bohužel, i zařizování zájezdu ( pokyny k odletu, číslo letu a vouchery dostala jedna osoba ze skupiny, která suplovala práci CK Alexandria. Na vlastní náklady musela obtelefonovat skupinu 14 klientů, aby jim informace předala. K této CK Alexandria jsme se dostali jako slepý k houslím. Nejeli jsme k moři prvně, proto můžeme posoudit služby jiných CK. ZÁJEZDY S CK ALEXANDRIA NEDOPORUČUJEME. JIŽ NIKDY VÍCE.

Dáda

Příspěvek od Dáda » 04 lis 2013 18:55

S CK Alexadria jsme jezdili několik let, máme jejic platinovou katu, ale to co jsme zažili letos byla hrůza. Dovolená Turecko hotel Sun Maritim byla hrůza. Hotel označovám 4 hvězdičkami, odpovídal hvězdičkám 2. a po té ztažen z prodeje/což u o něčem svědčí /.
Po příjezdu jsme podali reklamaci, odvpov졡d na naši stížnost byla ironická a nepravdivá, na druhou reklamaci tatáž odpov졡d. Celou záležitost jsme Nemaslím si , že toto je jednání solidní CK a proto Vás před touto CK varuji a nedoporučuji a nikdy více.

Petra

Příspěvek od Petra » 05 lis 2013 03:46

Nejhorší CK, se kterou jsem kdy byla a to podotýkám, že jsem vystřídala spousty míst a cestovních kanceláří! Záleží, na jakého delegáta narazíte, takže po první špatné zkušenosti jsem doufala, že to opravdu bude v lidech a arogantní chování delegáta byla náhoda, ale letos jsem se přesvědčila, že to jsou opravdu zloději a okrádají cestující kde mohou. Ty jejich přílety po půlnoci do destinací! je něco neskutečného! Celý den máte zaplacený a přitom sedíte v letadle a na hotel se dostanete ve 2h ráno následující den! CK Alexandria rozhodně nedoporučuji, protože příjdete skoro o 2 dny dovolené! Takže i nižší cena je pouze lákadlem na hloupé lidi. Místo 8 dní tam jste pouze 6,5 dne. Ať žije Fischer!

lada

Příspěvek od lada » 13 lis 2013 20:00

Petro o post výše, nemáte pravdu. Cestovní kanceláře nemají vliv na odlety a přílety, ty jsou plně v kompetenci přepravce. Chartery se musí vmáčknout do běžného leteckého provozu a to bývá při množství destinací problém. Navíc letos jeden z přepravců přestal létat chartery a ten druhý horko těžko vše pokryl.
V cestovních podmínkách je jasně uvedeno – první a poslední den slouží k přepravě, není to dovolená. Takže než si stěžujete, tak si ověřte fakta. My letěli s Fischerem 4x a vždy v noci :-)) S CK Alexandria 11 x a střídavě den i noc. Navíc od dubna máte možnost si odlet do dané destinace najít v letovém řádu letiště a podle toho se zařídit.

Rychlá odpověď

   
cron