recenze Ancora - Stránky 4 - Recenze cestovních kanceláří

recenze Ancora

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
Pavla

Příspěvek od Pavla » 30 zář 2017 16:58

Zatím naše nejlepší dovolená. Ve středu jsme se vrátili z týdenního pobytu v Egyptu Marsa Alam. Nechali jsme si od ancory poradit a ubytovali jsme se v hotelu radisson blue a byli jsme moc spokojeni. Po příletu do marsy nás přivítal na letišti delegát mohamed, který byl super. Mluvil plyně česky – studoval prý v Praze a byl velice ochotný. Dohlídl, aby jsme dostali pěkný pokoj a zajistil nám i výlet do Luxoru, který byl nádherný – splnili jsme si sen a na vlastni oči jsme viděli údolí králů a hrobku tutanchámona. Hotel byl super, vyborná strava, ochotný personál. Moc děkujeme ancoře a hlavně jejímu delegátovi Mohamedovi, který se o nás vzorně staral.

Jaroslav Pánek

Příspěvek od Jaroslav Pánek » 08 úno 2018 18:22

Chtěl bych všechny varovat před touto cestovkou. Možná se vám dovolená vydaří, pak ale děkujte šťastné náhodě. My jsme měli zkušenost otřesnou. Byli jsme v Bulharsku v hotelu Colosseum****. Základní potíž byla v tom, že hotel rozhodně neodpovídal čtyřem hvězdám. Hodnotil bych ho tak na hvězdy dvě.

Nevím, jestli byly horší poničené pokoje, rozbitý nábytek, dveře, plíseň v koupelně i ve ventilaci, protékající záchod, noční hluk z diskotéky nebo špatné a stále se opakující jídlo, které navíc nestíhali doplňovat, stálé fronty na všechno – v restauraci i v baru (vždy otevřený jen jeden bar pro celý hotel), žádný animační program pro děti, poničené okolí bazénu, a spousta dalších menších i větších nepříjemností.

Za dovolenou jsem zaplatil spoustu peněz, strávil jsem tam spoustu času focením vad a nedostatků, pořizováním důkazů, dohadováním se s personálem, sepisováním závad a nebyl jsem rozhodně sám. Na recepci se běžně tvořily fronty naštvaných hostů, na delegáty se sypaly hordy stížností od klientů.

Všechno zbytečně. Cestovka vám stížnost nebo reklamaci neuzná, ani kdybyste jim omlátili důkazy o hlavu. Nechtějí se bavit o kompenzaci, vlastně vůbec o ničem. Zamítnou vám všechno, přestože seznam závad mám podepsaný jejich vlastní delegátkou. Zbývá jen soud.

Třeba jste měli štěstí a všechno proběhlo hladce. My ne a podle diskusí a stížností na různých portálech a stránkách jsme rozhodně nebyli sami. Moje rada – vyberte si jinou cestovku. Tohle je prachsprostý šmejd.

Rychlá odpověď

   
cron