recenze Czech Holiday Center - Recenze cestovních kanceláří

recenze Czech Holiday Center

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
admin
Administrátor webu
Příspěvky: 42
Registrován: 29 říj 2017 22:09

Czech Holiday Center

Příspěvek od admin » 17 led 2013 03:25

Jelikož se jedná o velmi speciální nabídku, veškeré prezentace tohoto produktu probíhají v privátních schůzkách, což z hlediska kvality informací považují za správné.

Lenka

Příspěvek od Lenka » 03 bře 2013 05:31

Já jen nechápu, proč mě zvou do Kutný Hory, nějak mi to nesedí.

Libor

Příspěvek od Libor » 30 říj 2013 20:38

Já musím musím říct, že vše relativně v pohodě, tak jak říkali na schůzce, ale bacha ještě v Praze je firma Czech Vacation Center, to je někdo jinej než tyhle, a tam ani za nic. Byli tam kdysi známý…. Tak jen nepopleťte název firmy je to podobný. A dělali taky něco podobnýho. Já na to koukal v obchodním rejstříku. Kutná Hora je ok

Kristýna

Příspěvek od Kristýna » 17 lis 2013 00:09

Tak jsme si u nich koupili ten zkušební balíček a zatím se to jeví ok, byli jsme teda jen na jedný dovolený zatím.

bohouš

Příspěvek od bohouš » 24 lis 2013 17:52

Záleží kde jsi byl, jedna dovolená s nima nádherná, druhá normál a na třetí se mi až tak nelíbilo.

Milena

Příspěvek od Milena » 11 pro 2013 00:05

Je to fakt, ale my u nich byli už někdy v roce 2007 a letěli jsme s nima na Kanáry, teď tam zvou znova manžela, ale nevím jestli tam zas pojedem. Už se mi moc nechce z Ostravy , i když ta dovolená byla bez problému.
MUDr. Milena N.

Soukup

Příspěvek od Soukup » 11 pro 2013 00:17

Moje řeč, já bych tam taky nejel.

Leoš

Příspěvek od Leoš » 18 led 2014 14:51

Nemusíte se bát, já tam byl s rodičema a jsou tam v pohodě lidi. Nevím jak kde, ale v Kutný Hoře to bylo v klidu a máme poukaz do pěknýho hotelu v Nízkých Tatrách. Leoš

Petr

Příspěvek od Petr » 02 úno 2014 19:23

Tam nejezděte, jeďte raději do Rakouska. Jestli vám teda na ten poukaz dali i Rakousko jako nám. My u nich byli v roce 2014. Seefeld je bomba. Ubytování žádnej luxus, normální standart v rakouském stylu, ale to město a ta atmosféra je něco fantastickýho a dá se tam jet na spoustu výletů oproti Slovensku.

Standa V.

Příspěvek od Standa V. » 15 úno 2014 21:47

Musím souhlasit. Jestli Vám jde hlavně o místo a ne o luxusní ubytování, tak Rakousko je lepší. Ale fakt je ten, že na Slovensku je to ubytování luxusní oproti Rakousku. Já chci jet letos francouzské Alpy, nevíte někdo s kým jet nejlíp. Máme 2 malé děti.
Standa

Rychlá odpověď

   
cron