recenze Czech Holiday Center - Stránky 12 - Recenze cestovních kanceláří

recenze Czech Holiday Center

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
Honza K

Příspěvek od Honza K » 01 pro 2017 21:40

Byli jsme v Maďarsku v hotelu Repce v Bucku. Dovolená se nám vydařila. Hotel byl přímo v areálu lázní, které byly velmi pěkné. Jakožto starší klienti jsme ocenili, že tam nebylo dvacet tobogánů a velký ruch, naopak klid a příjemný relax. Dík, vycestujeme s vámi znovu. Chválíme příjemné jednání. Honza K.

Veselka T.

Příspěvek od Veselka T. » 15 led 2018 17:55

6.1-13.1. jsem se zúčastnili dovolené v Amadeus Radstadt. Cesta nám z Českých Budějovic trvala pouze slabé 3 hodiny. Našli jsme útulné ubytování, které nám umožnilo strávit příjemnou dovolenou. Vřelý byl po celou dobu pobytu také personál. Co nám trochu vadilo, bylo že nefungovala v kuchyni digestoř. Jsme zvyklí si vařit a tak jsme museli větrat balkónem. Nicméně ostatní věci bez připomínek, pěkné. I když nás přepadl dva dny déšť, přesto jsme neměli problém si skvěle ve Flachau ve vyšší nadmořské výšce zalyžovat. Tuto zkušenost bohužel z českých hor nemáme, tam když prší tak to chata jistí…

Kerrry

Příspěvek od Kerrry » 28 led 2018 21:18

Proč bych měl jezdit do Kutný Hory…?! Jestli pro mě něco máte, hoďte to do emailu, naučte se jít s dobou. Nazdar.

Semerádovi HK

Příspěvek od Semerádovi HK » 02 úno 2018 02:03

Naše zkušenost je taková, že jsme byli v Kutné Hoře na schůzce, kde jsme pochopili co dělají a kam jezdí. Schůzka byla věcná a dokázali jsme se tak lépe zorientovat kam pojedeme. Pořídili jsme si i další dovolené. Někdy se vyplatí obětovat trochu času a mít pak jistotu do čeho jdu. Samozřejmě až realita ukáže jestli bylo všechno, jak jsme slyšeli a viděli.

antonin bezpalec

Příspěvek od antonin bezpalec » 11 dub 2018 22:14

za mne dobry, vratil jsem se v breznu z rakouska a uslo to. Byl jste s nima nekdo ve stredisku Costa Adeje Garden ?

Radek T.

Příspěvek od Radek T. » 25 dub 2018 10:21

DOPORUČUJI VŠEM UDĚLAT SI VLASTNÍ NÁZOR. Jsem asi jeden z těch, který byl osloven firmou Czech holiday z Kutné Hory. Paní mi do telefonu líčila a líčila, co mohu mít. Přesně jak je zvykem jsem si zadal firmu a jejich nabídku do vyhledavače, abych přišel věci na kloub. Nerad bych někomu naletěl. Našel jsem kladné i negativní příspěvky. Kategorická ano i ne. Rozhodl jsem se ze sebe udělat pokusného králíka a vyrazil jsem se ženou pro poukaz do Kutné Hory. Aby ze mě nedělali vola, vytisknul jsem si ty jejich průvodní zaslané informace ze stránek erre.cz. Byl jsem opravdu mile překvapen vstřícným přijetím i jednáním. O nějakém demagogickém jednání nemůže být vůbec řeč. Nic jsme si od nich nekoupili, jsem váha a mám rád dost času na rozmyšlenou. Pána jsem tím evidentně nepotěšil, ale s tím musí při jeho profesi počítat. No a teď ta jejich slavná dovolená na zkoušku. Zavolali jsme na jejich rezervace do Kutné Hory asi měsíc po schůzce. S nějakou paní Tomečkovou jsme si udělali rezervaci na Slovensko. První termín nepotvrdili, na druhém jsme se už domluvili. Začal jsem být optimistou, na rozdíl od manželky. Na Donovaly jsme jeli asi šest hodin, celou tu dobu jsem si říkal, co my asi žena řekne, pokud to bude malér... Utěšoval jsem se tím, že když to je zdarma a reklamní, že nemají důvod si na sebe poštvávat lidi. No nakonec jsme navečer do hotelu Residence Club dorazili a spadla nám brada, do slova a do písmene. Ubytování skvělé a delegát výborný. Jeden večer jsme si dali povinnou schůzku, a až v ten moment jsme pochopili jejich princip podnikání, jak těch na Slovensku tak v Kutné Hoře. Přímo na místě jsme si pořídili další dovolené. Pravda nebyli už zadarmo, ale to jsme samozřejmě pochopili. Naše hodnocení je rozhodně pozitivní a jsem rád, že jsme se nenechali na začátku odradit. Vypadá to, že mě někdo nařkne z toho, že jim dělám reklamu, ale marná sláva, toto je moje opravdová zkušenost. Radek T.

klient

Příspěvek od klient » 20 led 2019 09:06

Nemáme čas se dostavit do Kutné Hory. Nevíte někdo jestli je to podmínka tam dojet nebo we to dá řešit jinak. Díky. Jara

Rychlá odpověď

   
cron